Turun kuntocross 25.5
24.5.2006 - 16:47
|
Kirjoittaja: JUHA LINJAMÄKIOnko kellään mtn hajua miten pitkät erät Varsinais-Suomen alueen kuntocrossiessa pääsee ajamaan? (kunto- ja harrastaluokka) 10, 15 vai 20 min?
Foorumit
- Kirjaudu tai rekisteröidy kirjoittaaksesi kommentteja
Kirjoittaja: KAI VUORIErien pituudesta en tiedä,mutta onneksi radan takaosassa voi levätä kenenkään huomaamatta.Ja onhan se kuntocrossia,niin ei sen väliä vaikka ajettais 1h erät:).Näyttää kuitenkin tulevan upea keli avaukseen,joten hauskaa harrastamista kaikille!
Kirjoittaja: JUHA LINJAMÄKIJärjestäjät vois pistää vaikka nakkikiskan sinne takalenkille, jos sattuu siinä henkeä haukkoessa vaikka nälkä yllättämään.
Kirjoittaja: KAI VUORITossa on ideaa,kun se muuten on siinä varikolla kaikkien näkyvillä.Vaan eipä tarvittu eilen,vaan jaksoin ajaa molemmat erät maaliin asti!