Honda cr 250
27.9.2005 - 20:48
|
Kirjoittaja: Toni RastasTerve!
Osaisikohan joku neuvoa mistä löytyisi käytetty pytty 250cc honda cr:ään? Jenkeistä kai saisi uusiakin kohtuu hintaan, mutta taitaa olla aika hankala tilailla sieltä.. Joku on putkittanut vanhan pytyn kyllä siihen malliin ettei siitä taida saada vaihturiakaan:(
Foorumit
- Kirjaudu tai rekisteröidy kirjoittaaksesi kommentteja
Kirjoittaja: Toni Rastasvuosimalli pääsi unohtumaan, eli -92
Kirjoittaja: JOONAS VALOSAARIminkä vuoden sopii?? onko tietoo??
Kirjoittaja: Toni RastasVaihtunut just tossa -92 mallissa, eli vanhempi ei käy. Pakoaukon säätimen mukaan pytty samanlainen vielä ainakin -01 malliin asti, mutta mäntä muuttuu -97:ssa..
Kirjoittaja: Anssi hirviojakannattaa kysy suitzamanilta..luulisin että löytyypi! suitzaman.fi
Kirjoittaja: Toni RastasKiitokset vinkistä, mutta suitzamanilta ei löytynyt. Brandtilta kysyin tänään ja hinta oli 568,- + mäntä! Ei oikeen raaskis vanhaan pyörään.. No, jatketaan metsästystä!
Kirjoittaja: JOONAS KOKKOkysy motomasterilta. sielä näyttäis olevan purkupyörissä tollanen -92 mallin puolikas. www.motomaster.fi